Diabeł tkwi w szczególe ? Hotelowe dodatki Shabby Chic

Hotele i ich wystrój wymagają wielu zabiegów i czynności. Ciągle staramy się coś zmieniać, ulepszać i usprawniać. Często wystarczy niewielki drobiazg, czy przestawienie kilku sprzętów, a nasze wnętrze zyskuje nowe oblicze i styl.

Shabby Chic w hotelu

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie stylu Shabby Chic, który świetnie odnajduje się praktycznie w każdej hotelowej aranżacji. Jego uniwersalny, ale i wyjątkowy styl idealnie komponuje się zarówno ze sprzętami użytkowymi, jak i dekoracyjnymi. Warto więc poszukać czegoś nowego, co nie zachwieje naszych codziennych czynności, a przy tym wpłynie na wizerunek mieszkania.
Styl Shabby Chic daje wiele możliwości, także w wykorzystaniu starych, używanych sprzętów, które przy odrobinie chęci i pracy zyskują zupełnie nowy wygląd i charakter. Wystarczy zmienić obicie fotela, zakupić nowe poszewki czy nawet poduszki na kanapę, zmienić firany w oknach czy też podmienić doniczki na kwiaty. Poprzecierana szafka na klucze, postarzany wieszak na ręczniki czy stylizowana szafka na buty, nie tylko odnowią wystrój wnętrza, ale sprawdzą się w kwestii użyteczności.

Jakie dodatki sprawdzą się w hotelu? 

Dopełnieniem stylizacji będą gładkie i grube, dobrej jakości ręczniki z haftem.  Również drobne akcesoria łazienkowe powinny pasować do stylistyki.
Kilka propozycji drobiazgów, które pomogą w dokonywaniu zmian:

Visit poppytalk.blogspot.com

6299acbe65a25d543b5308dfecafa27c

67992ae32a93a9a8c7f666370f347500

rustykalny-wieszak-na-klucze-shabby-chic-4280

wspanialy-fotel-prowansja-kolekcja-rustykalna-4345

przybornik-kuchenny-w-stylu-prowansalskim-3967

 

Dodaj komentarz