Kącik do pracy w stylu shabby chic

Dziś chcę zaproponować kilka ciekawych pomysłów na urządzenie kącika do pracy w stylu nieco odbiegającym od klasycznych aranżacji wnętrz, czyli skieruję się w stronę shabby chic.

Biuro w domu
Czym jest styl shabby chic raczej nie trzeba wyjaśniać, tym bardziej na blogu, którego jest on głównym tematem. Coraz bardziej popularny w dekoracji wnętrz, przestaje odstraszać swą tajemniczą nazwą, dlatego nie budzi już żadnego lęku i pojawia się w coraz większej liczbie prywatnych mieszkań. Wracając jednak do tematu, chcę w swoim wpisie zademonstrować kilka propozycji stylizowanych biurek i innych akcesoriów przydatnych w pracy. Mam nadzieję, że przypadną czytelnikom do gustu i znajdą coś dla siebie, bądź przynajmniej będą inspiracją.

biurko shabby chic biurko shabby chic shabby-chic-desk shabby-vintage.pl oryginalny kacik do pracy ciekawe biureczko biurko

Na biurku i w jego okolicach jest miejsce na różnego rodzaju dekoracje i gadżety potrzebne do pracy. Nad moim biurkiem wisi np. kalendarz zaprojektowany przeze mnie i wydrukowany w 1 egzemplarzu, zaś na biurku leżą notatniki reklamowe, na okładce których widnieją cytaty motywujące mnie do pracy albo wzbudzające miłe skojarzenia oraz oczywiście logo mojej firmy.

 

Dodaj komentarz