Mała zmiana duży efekt

images8inspiration.deindeal.chUrządzając wnętrze skupiamy się na naszej wygodzie i funkcjonalności, dlatego często ograniczamy wszelkie dekoracje i ozdoby. Cała aranżacja często sprawia wrażenie ograniczonej i zminimalizowanej, a czasem tak nie wiele potrzeba, by wnętrze zyskało zupełnie inny wygląd, a nie straciło przy tym swej użyteczności. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć wokół, czasem poszperać na strychu czy w domu babci, wiele skarbów można znaleźć, dzięki którym wystrój zyska zupełnie nowe oblicze. Stare krzesło, poprzecierane na oparciu, haftowana poduszka, stara toaletka lekko spękana, przy odrobinie wysiłku i chęci staną się wyjątkowym akcentem każdego wnętrza.

Takie przedmioty nie tylko są użyteczne, ale także są ciekawym elementem dekoracyjnym. Nie zawsze musi to być jakiś wyrazisty element, czasem mały detal może okazać się tym właściwym. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć i znaleźć coś co wzbudzi w nas zainteresowanie.
Może kilka poniższych propozycji pomoże?

images5millville-newjersey.olx.comimages images6shabbychic.blox.pl   komoda-z-szafka-w-stylu-shabby-chic-2838 z13631468Q,-B-Poduszki-w-modnym-stylu-shabby-chic-wygladaja-u  images7www.shelterness.comshabby-chic-featurecountry shabby chic livingimages4capitalstyle.co.uk

Dodaj komentarz