Shabby Chic na jesienną chandrę

Pokochaj jesień

Spróbuj pokochać jesień
z niesamowitymi urokami
Spójrz ile piękna niesie
obdarzając cię nowymi dniami.

Kolorowo jak wiosną
barwne liście ostatki zieleni
Dadzą chwilę radosną
twą szarość życia mogą odmienić.

Wieczór szybciej nastaje
słońce też znika wcześniej niż latem
Lecz nowe czy nie daje
chwile spokoju skorzystaj zatem.
Tadeusz Karasiewicz

Jesienna chandra dopada wielu z nas i niestety często brakuje nam pomysłów na poradzenie sobie z tym nieprzyjemnym stanem. Dlatego chcę podsunąć pewien pomysł, który z pewnością pomoże przetrwać długie jesienne, a przy tym sprawi, że wnętrza naszych mieszkań zyskają zupełnie nowy, stylowy klimat, a wszystko dzięki Shabby Chic. Styl ten daje wiele możliwości, dzięki którym, przy nie dużym nakładzie finansowym a przy odrobinie czasu i chęci, jesteśmy w stanie stworzyć niesamowite dekoracje, jak i przedmioty użytkowe.
Jesień, choć jest niezbyt przyjemną porą roku, obfituje w wiele ciekawych inspiracji, choćby motywy roślinne i kwiatowe, tak charakterystyczne dla stylu. Malowane w kwiaty skrzynki i osłonki na doniczki, wianki z suszonych liści i kwiatów, stylizowane lampiony ozdobione według własnego uznania, haftowane poduszki i poduszeczki oraz wiele innych kompozycji roślinnych i nie tylko, bez problemu można wykonać w zaciszu własnego mieszkania. Takie zajęcia plastyczne, nie tylko pozwolą nam zagospodarować długie wieczory, ale także urozmaicą i ocieplą klimat mieszkania. Nastrojowe aranżacje w stylu shabby chic z pewnością pozwolą odpędzić chandrę i melancholię jesiennej słoty i niepogody.
Pod tekstem zamieszczam kilka propozycji jesiennych aranżacji shabby chic, także gotowych do zakupu w różnych sklepach internetowych i nie tylko.

mojemiejcenaziemi.blogspot.com

mojemiejcenaziemi.blogspot.com

wjakwnetrze.pl

wjakwnetrze.pl

kobietywsieci.blogspot.com

kobietywsieci.blogspot.com

iloveshabb.blogspot.com

iloveshabb.blogspot.com

http://artdecor24.pl/poziomki-uroczy-wianek-shabby-chic

http://artdecor24.pl/poziomki-uroczy-wianek-shabby-chic

deco-pasja.blogspot.com

deco-pasja.blogspot.com

blog.fiorello.pl

blog.fiorello.pl

Dodaj komentarz