Weekend majowy pod znakiem zmian wystroju wnętrza

18.04hm1male allegro.plNadchodzący długi weekend wielu z nas spędzi w domu, bądź niestety w pracy, ale nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli… Nie znaczy to jednak, że nie możemy tych kilku dni spędzić w przyjemny sposób, a nawet w pożyteczny. Dobrym pomysłem na ciekawe spędzenie kilku wolnych dni może być mały remont, czy choćby wprowadzenie pewnych modyfikacji. Wokół nas jest przecież tyle możliwości, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć, a możemy znaleźć wiele ciekawych pomysłów na zupełną przemianę swojego mieszkania, albo przynajmniej delikatną renowację.
Weźmy na przykład styl shabby chic, którego za główną cechę uważa się starość i zużycie przedmiotów, czyli wszystko co stare i zniszczone może być dobre i ciekawe. Dlatego warto przeszukać strych i piwnicę, a może znajdziemy coś co da się wykorzystać? W razie braku takich przedmiotów, zawsze możemy postarać się o nabycie stylizowanych mebli czy innych artykułów dekoracyjnych. Z pewnością nie będzie to trudne, wokół działa wiele sklepów oferujących takie sprzęty. Gdy zaczniemy szukać na pewno coś nam wpadnie w oko, a później do dzieła, czyli przestawiamy, przesuwamy, przewieszamy, dostawiamy, dokładamy i w taki sposób tworzymy zupełnie nowe wnętrze mieszkania.
A oto kilka propozycji:

fotel-shabby-chic-kolekcja-rustykalna-4328 artdecor24.pl foto_442_0 www.retro-time.pl images allegro.pl images www.lovingit.pl images www.wsalonie.pl shabby3 www.dom.pl

 

Dodaj komentarz